rymek - galeria zdjęć

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

rymek - galeria zdjęć

Postprzez rymek » środa, 15 sie 2007, 23:15

No to jedziemy z koxem (=

Prosze o negatywne i pozytywne opinie :roll:

1. Łajba B/W

Obrazek

2. James Cook

Obrazek

3. Łajba

Obrazek

4. Żaglówka

Obrazek

5. Pirat

Obrazek

6. Latarnia

Obrazek

7. Wielka Brytania

Obrazek

8. Daleko ten ląd ...

Obrazek

PS. Dzieki Bruno za karte :)
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez HorHe » czwartek, 16 sie 2007, 06:36

EEEj no. Nie liczy sie ! Pobite gary ! Amator miał byc :P

Super fotki. Jedynka - ahh :)

Niech juz dojdzie ta karta. Bedzie zdrowa konkurencja :)
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez rymek » czwartek, 16 sie 2007, 08:56

HorHe napisał(a):Amator miał byc :P

No i jest (=
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 16 sie 2007, 12:12

wyrzuc te koszmarne ramki :twisted:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rymek » czwartek, 16 sie 2007, 18:48

j0shu4 napisał(a):wyrzuc te koszmarne ramki :twisted:


A co za grube mowisz ? :)
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 16 sie 2007, 18:50

troche przytlaczajace , bardziej skupiaja uwage ramki niz zdjecia tak sadze
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rymek » czwartek, 16 sie 2007, 20:17

WZT napisał(a):najbardziej mi sie podoba lajba z tej serii bw oraz zdjecie tej kobitki :D


To to tez pewnie Ci sie spodoba (=

9. Piękność :)

Obrazek
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rymek » piątek, 17 sie 2007, 06:15

slonkokg napisał(a):Rymcio, 1 i 9 mi się widzą :) Ale Joshua ma rację, nie rób ramek, bo psują cały efekt ;)

Ok ok juz takich grubych nie bede robil :P
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rymek » piątek, 17 sie 2007, 08:23

slonkokg napisał(a):Najlepiej wcale nie rób ramek :D :P :mg:

To moze od razu najlepiej nie rob zdjec :lol:
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rymek » piątek, 17 sie 2007, 20:10

Spoko, spoko to dopiero pierwszy plener (=

Co ja sie mam z tym allegrowiczem, potrafi nie odpowiadac nawet tydzien czasu ;/ W poniedzialek minie 3 tydzien ... No nic albo Bruno pozwoli mi pofocic na jego karcie albo poczekam jesczcze troche :x
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron