barmaid napisał(a):Mnie też się 9 bardzo podoba. I rozumiem Twoją samokrytykę, sama mam jej aż nadmiar

Dlatego nie pokazuje swoich "prac"

Brawo za odwagę.
No to będę Cie namawiał, żebyś jednak pokazywała swoje prace. Ja mało wrzucam bo mało pstrykam. Wciąż brak czasu.. Wszystkie imprezy letnie przegapiłem i mam doła
ALE ! co do mnie dotarło :
Spójrz na prace Kaucza ( pozdrowienia

). Zerknąłem ostatnio na pierwszą stronę jego galerii, gdzie umieścił fotografie kapsli i puszek
A teraz? jego zdjęcie tej słynnej łódki mnie powaliło.
Naprawde fajnie jest powracać do starych zdjęć i wraz z kolejnymi być coraz lepszym.
Także nieważne jakie zdjęcia robimy teraz. Jeżeli w przyszłości mamy robić takie zdjęcia jak łódź kaucza, to moge i kapsle fotografować
także śmiało. Niech inni mówią nam co powinno być inaczej. A kiedys wrócimy na nasze pierwsze strony
Czekam na wiecej twoich prac.
pozdrawiam
