Achaja napisał(a):mnie też to zastanawia
przekazując mi informacje powiedziano dokładnie że ma być 0Rh-
a właśnie wydawało mi sie, ze powinno byc tak jak mówisz
może uda mi sie zdobyc więcej informacji
Byłem dzisiaj oddać i pytałem się o możliwość wymiany powiedziano mi że nie ma takiej możliwości że musi być konkretnie 0 Rh (-) jednak nie uzyskałem wiadomości dlaczego.
Jest jeszcze jedna niepokojąca wiadomość. Mianowicie pani w krwiodawstwie poinformowała mnie że nie ma zapotrzebowania na krew z Katowic. Przymnie zakładała rubrykę oddających krew na rzecz Arka.
Godzinę temu były już dla niego 3 jednostki