

bałagan i smietnik w normie, czyli tak jak w każdej innej nadmorskiej okolicy. Zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe dość rozbudowane, toalet nie liczyłam
minusem jest dośc długa droga przez park, szczególnie kiedy ławki w nim okupuje nietrzeźwe towarzystwo.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości