jakaś dziwna promocja ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

jakaś dziwna promocja ?

Postprzez mimoza » wtorek, 31 lip 2007, 08:39

jakaś dziwna promocja ? czy to możliwe ?

Klienci Tele 2 otrzymają dostęp do internetu (1 lub 2 Mb/s) za darmo przez 15 miesięcy. Potem będą płacić 49 zł miesięcznie (1 Mb/s) lub 94 zł (2 Mb/s). Oznacza to, że średnia opłata miesięczna w trakcie trwania 36-miesięcznej umowy wyniesie odpowiednio 29 zł lub 55 zł.
Tele2 udostępnia klientom modem Thomson ST536, który pozwala na stałe, jednoczesne podłączenie do Internetu dwóch komputerów (USB i Ethernet) bez konieczności logowania się do sieci. Modem ten jest dodatkowo wyposażony w firewall.

tu calosc
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Bruno » wtorek, 31 lip 2007, 08:47

a doliczyles abonament telefoniczny Tele2 ?? Bez niego nie bedziesz mogl miec internetu :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » wtorek, 31 lip 2007, 09:53

ja tkk nie zmieniam - ale nie wiedziałem w czym jest pułapka ... no to już wiem...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Bruno » wtorek, 31 lip 2007, 12:40

mimoza napisał(a):ale nie wiedziałem w czym jest pułapka ... no to już wiem...

podales linka gdzie byly warunki promocji - oznacz to, ze nawet nie czytasz tego, co podajesz :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » wtorek, 31 lip 2007, 12:46

Bruno napisał(a):
mimoza napisał(a):ale nie wiedziałem w czym jest pułapka ... no to już wiem...

podales linka gdzie byly warunki promocji - oznacz to, ze nawet nie czytasz tego, co podajesz :P


w tym tekście tego nie ma ... właśnie przed chwilą ponownie czytałem... o co Ci chodzi... ?
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Bruno » wtorek, 31 lip 2007, 13:04

Sa genialni:
http://www.tele2.pl/pages/dla_domu/internet_1mb.html
Polecam dzial III, pkt 3 :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » wtorek, 31 lip 2007, 13:17

dzięki - już wiem....
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Demurrer » wtorek, 31 lip 2007, 13:20

Bruno napisał(a):Sa genialni:
http://www.tele2.pl/pages/dla_domu/internet_1mb.html
Polecam dzial III, pkt 3 :D


To akurat nie dziwi. Istotą tej promocji jest związanie się na okres 36 miesięcy z dostawcą. Podobnie jak w promocji Netii i każdej innej promocji tego typu.
No chyba nie sądzicie, że po roku bezpłatnego internetu będzie można rozwiązać umowę bez żadnych konsekwencji.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez mimoza » wtorek, 31 lip 2007, 15:44

po to pisałem ten temat - trochę ludzi sie dowiedziało o co chodzi, dzięki
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Joey » środa, 1 sie 2007, 22:48

mniej więcej podobnie wygląda nowa taryfa "zero" w erze :) tylko z tego co slyszalem, to tam mozna odejsc od umowy
Joey
 


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości