'Harry Potter i Zakon Feniksa'
Mam mieszane uczucia co do tego filmu. Podobały mi się efekty i muzyka, dobrze dobrana do nastroju całej sytuacji. Nie podobał mi się za to sposób, w jaki twórcy filmu skrócili całą produkcje. Niektóre fakty zostały zmienione, przez co film nie miał klimatu książki.



a nastawialem sie na jakas super sensacyjna jadke
, oplułam się kawą.. Polecam. Mieliśmy iść jeszcze na "Grindhouse", ale to w jakąś środe 