zrobta ludziska cos z to pogodo

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Adi » środa, 25 lip 2007, 13:52

Mam nadzieje, ze ta pogoda sie w koncu poprawi... :(
Adi
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2007, 16:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Warszawa

Postprzez mimoza » środa, 25 lip 2007, 17:43

no i idzie słońce...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez kamila » środa, 25 lip 2007, 18:30

ja się chyba dziś pomodle, bo takie zmiany pogody źle działają na moją główke i jeszcze bez tabsów :suchy:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Elfik » środa, 25 lip 2007, 21:43

Adi napisał(a):Mam nadzieje, ze ta pogoda sie w koncu poprawi... :(

Może bardziej pozytywne zaklinaj pogodę, bo ten smutek to tylko deszcz może sprowadzić :wink:
Już sie przejaśnia, wiec jeszcze tylko noc recytowania przez sen mantry "będzie ciepło, będzie słońce.." i jutro będzie ładnie i na plażę pójdę:P
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 25 lip 2007, 22:02

jutro (przynajmniej do godz 13) wg mnie napewno nie bedzie slonca...a czemu? bo zamierzam isc na plaze...a zawsze jak zdaze wskoczyc w kostium i spakowac plecak to nie wiadomo skad przychodza ciemne chmury :suchy:
wg niektorych powinni mi placic ze 'nie chodzenie na plaze' :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez mimoza » czwartek, 26 lip 2007, 07:47

zostań w łóżku... plisss... najlepiej z kimś :oops:
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 26 lip 2007, 11:38

mimoza napisał(a):zostań w łóżku... plisss... najlepiej z kimś :oops:

nie wytrzymalam, o 11 polozylam sie na lezaku i co? pol godziny pozniej nad dzwirzynem byly juz chmury :oops: sorry ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez mimoza » czwartek, 26 lip 2007, 14:35

trzeba Cię przypilnować....
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Sowa » czwartek, 26 lip 2007, 15:44

A jednak zamawiam deszc.W lasach sucho..... :D
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez mimoza » piątek, 27 lip 2007, 07:45

e tam - nikt sie nie stara
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Adi » piątek, 27 lip 2007, 09:25

Wlasnie wyszlo sloneczko :)
Niech tak juz zostanie :)
Adi
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2007, 16:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Warszawa

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 27 lip 2007, 20:40

WZT napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):
mimoza napisał(a):zostań w łóżku... plisss... najlepiej z kimś :oops:

nie wytrzymalam, o 11 polozylam sie na lezaku i co? pol godziny pozniej nad dzwirzynem byly juz chmury :oops: sorry ;)


marudzisz ja dzisiaj bylem w twojej wiosce od 8 rano do 16 i jakos spalilem sobie plecy- fakt czasem byly chumrki i troche kropilo ale dalo sie wysiedziec marudo jedna :P i niesiej defektyzmu dobra?

a czy ja dzisiaj sie opalalam? :P
nie, dzisiaj caly dzien siedzialam w pracy-od 9 do 21 :]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sowa » sobota, 28 lip 2007, 10:48

Jak pracujesz w pomieszczeniu , to nie musi być słonecznie
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości