bierz Peny, Hanie i cho na klockiFiDo napisał(a):a to to ja sobie wypraszam![]()

FiDo napisał(a):kamila napisał(a):bierz Peny, Hanie i cho na klockiFiDo napisał(a):a to to ja sobie wypraszam![]()
daj spokoj, jestem po ponad 10h jazdy autobusem, mam teraz wracac z powrotem?

ale bedziesz mnie musial z powrotem do Lodzi odwiezc. i tylko dokumentow znowu nie zapomnij

FiDo napisał(a):no to dajesz Flo, czekam tu na Ciebieale bedziesz mnie musial z powrotem do Lodzi odwiezc. i tylko dokumentow znowu nie zapomnij
Peny, a co sie mialem chwalic? wiedzialem, ze predzej czy pozniej samo wyplynie

FiDo napisał(a):Peny napisał(a):FiDo napisał(a):PS, to ze sie zareczylem, nie znaczy, ze sie ustatkowalem (jakby co )
No to by wiele tlumaczylo![]()
co niby na przyklad?

Flo napisał(a):FiDo napisał(a):Peny napisał(a):FiDo napisał(a):PS, to ze sie zareczylem, nie znaczy, ze sie ustatkowalem (jakby co )
No to by wiele tlumaczylo![]()
co niby na przyklad?
ze sie nigdy nie ustatkujesz?

Flo napisał(a):FiDo napisał(a):Peny napisał(a):FiDo napisał(a):PS, to ze sie zareczylem, nie znaczy, ze sie ustatkowalem (jakby co )
No to by wiele tlumaczylo![]()
co niby na przyklad?
ze sie nigdy nie ustatkujesz?
To chyba zbyt osobista uwaga

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości