przeciez cala poprawa drenazu boiska polegala na tym, ze na srodku dano wiecej ziemi (wystarczy popatrzec na boisko)aby woda splywala na boki. Poszukaj na forum, bylo pisane o tym jeszcze przed oddaniem.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości