HI-HOT napisał(a):Slayer napisał(a):hehe wkońcu wiem o co chodzi z tym Nestea
hehe nestea trzeba przyznac ze bardzo pomyslowe jest
Ja miewam wyłacznie dobre pomysły..
Kac morderca rano mnie dobijał ale mam na niego sposób...
WZT.. czyli mnie nie pozdrawiasz taaak?
Ja piwem sie nie skalałam... ale wina z flaszek pociągałam... booooosh....
Pozdrówka...




