dajcie na luz
Poza tym, chyba Forum jest od tego zeby wyrazac swoja opinie, tak? Niewazne jaka ona jest. Gdybym miala analizowac sensownosc lub "beznadziejnosc" wszystkich postow, to szlag jasny by mnie trafil. Jesli mi sie cos nie podoba to siedze cicho i sie nie odzywam - tak wiem, teraz jestem niekonsekwentna w tym co mowie/pisze, ale wiecie co? pimpa mnie to
ale te dwa miesiace w roku jakos mozna przezyc 
KaucZ napisał(a):Peny - z tego co słyszałem to te pseudo Gokarty nie mają racji poruszania się ani po chodnikach, ani po jezdni, jednak nie wiem czy ktoś cokolwiek z tym robi. U nas mało zauważalne, ale np. w Ustroniu gdzie pracuję to jest plaga. Wyobraź sobie, jechać dużym dostawczym Transitem za takim czymś, a z drugiej strony sznurek aut. To jest masakra. Jeden taki potrafi zblokować ruch w całej wiosce.

Peny napisał(a):Cale szczescie Mafi nie jest moderatorem i nie moze usuwac postów ktore jej sie nie podobaja[...]
Bosh
Pozdrawiam.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości