Elfik napisał(a):Będę gdzieś w okolicy, ale pewnie w tym tłoku jaki tam będzie panował na nikogo się nie natknę
obstawiam, że w tym tłumie to wszyscy się zgubią i rozejdą na koncerty, itp. a ze zlotu nic nie wyjdzie

Elfik napisał(a):Będę gdzieś w okolicy, ale pewnie w tym tłoku jaki tam będzie panował na nikogo się nie natknę

slonkokg napisał(a):Ach ten Twój optymizm Aguś![]()
Gdzie wogóle macie się spotkać??
no to już wiesz, czemu moja wypowiedź byłą pełna optymizmu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości