Tyski festiwal im. Ryśka Riedla "Ku Przestrodze"

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Tyski festiwal im. Ryśka Riedla "Ku Przestrodze"

Postprzez copcat » czwartek, 19 lip 2007, 21:48

28-29.07.2007 w Tychach odbędzie sie IX Festiwal "Ku przestrodze"

Kto z was sie na niego wybiera?
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez copcat » czwartek, 19 lip 2007, 23:23

chodzi tu mianowicie o zorganizowanie wyjazdu "wspólnie" zawsze ciekawiej i bezpieczniej...
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez copcat » piątek, 20 lip 2007, 15:06

znam ten topic, ale jednak uważam ze osobny topic do festiwalu wiecej zdzila z organizacja niz przeszukiwanie stosów odpowiedzi szukajac osob chetych na wyjazd.
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez copcat » sobota, 21 lip 2007, 09:03

Ale skoro jest już ten temat, to po prostu dajcie sie wypowiedzieć tym co jadą na "Tychy"
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez copcat » sobota, 21 lip 2007, 23:33

To nie jeden koncert a seria koncertów w ciągu 2 dni, miedzy innymi, dżem, Cree, Tsa...

Strona Festiwalu
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez kamila » niedziela, 22 lip 2007, 14:03

może po prostu wejdź na forum Dżemu i tam się z kimś umów.. ludzie jadą z Koszalina, Poznania, Szczecina, także śmiało możesz się popytać :]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez copcat » poniedziałek, 23 lip 2007, 00:03

no niestety potrzebuje kogoś z kolobrzegu, to trochę zawiła sprawa wiec nie będę sie w nią wgłębiał.
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości