zrobta ludziska cos z to pogodo

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez apper » wtorek, 17 lip 2007, 11:13

A u nas caly czas slonce slonce slonce ;) Ni malej chmurki na niebie.
apper
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 3 lip 2007, 08:16

Postprzez apper » wtorek, 17 lip 2007, 11:19

w kg juz padalo i nawet burza byla ;) Ale ja daleko od kg wiec luzik ;)
apper
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 3 lip 2007, 08:16

Postprzez loisslane » wtorek, 17 lip 2007, 11:27

...upał i leje, upał i burza, upał i błoto.... mimoza, widzisz, co zrobiłeś? to próba dogodzenia i tym, co chcieli słońce, i tym, co chcieli chłodek :) i wyszła kratka :wink:
loisslane
 

Postprzez apper » wtorek, 17 lip 2007, 11:29

Ale przynajmniej czym oddychac macie ;)
apper
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 3 lip 2007, 08:16

Postprzez apper » wtorek, 17 lip 2007, 11:36

a moze poprostu jakies 20 pare stopni w dzien a nie odrazu 40
apper
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 3 lip 2007, 08:16

Postprzez telka_es » wtorek, 17 lip 2007, 16:07

własnie się zdecydowałam jechać na dwa dni do domciu, żeby a plazy poleżec a tu co?? pada - to nie jade.........
u mnie skwar i upał wszyscy się topią - masakea....... ;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » wtorek, 17 lip 2007, 17:29

WZT napisał(a):
telka_es napisał(a):własnie się zdecydowałam jechać na dwa dni do domciu, żeby a plazy poleżec a tu co?? pada - to nie jade.........
u mnie skwar i upał wszyscy się topią - masakea....... ;/


przyjedz do kg!!!
Tutja mily chlodek jest a nie skwar!! :P

A wrazie czego gdyby sie Tobie nudzilo to mozesz zabrac mnie na piwo oki?? :D :P


a ja właśnie chce żar z nieba w KG :wink:
a nudzić to mi sie raczej nie bedzie mam środe i czwartek na obejście znajomych, plażowanko, i wizyty rodzinne....... ajajaja ja się do piątku nie wyrobie........ :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez mimoza » środa, 18 lip 2007, 13:51

dzisiaj niebo nas posłuchało...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez telka_es » środa, 18 lip 2007, 13:56

mimoza napisał(a):dzisiaj niebo nas posłuchało...


jak posłuchało jak nie posłuchało......... :|

słońca chce :evil:

:wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez mimoza » środa, 25 lip 2007, 10:35

no Forum - do roboty, bo znowu sie popsuło, za mało się staracie - no zaczynany zaklinać....

pogodo, pogodynko, pogodziszko... popraw się - słoneczko chodź do nas...

słyszałem, że jak są kiepskie impry w Kołobrzegu to słoneczko się chowa... ha,
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości