Ni malej chmurki na niebie.WZT napisał(a):telka_es napisał(a):własnie się zdecydowałam jechać na dwa dni do domciu, żeby a plazy poleżec a tu co?? pada - to nie jade.........
u mnie skwar i upał wszyscy się topią - masakea.......
przyjedz do kg!!!
Tutja mily chlodek jest a nie skwar!!![]()
A wrazie czego gdyby sie Tobie nudzilo to mozesz zabrac mnie na piwo oki??![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości