Jak dekolty rozpraszają kierowców :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez barmaid » środa, 18 lip 2007, 11:55

Jasne, że rozpraszają, nawet mnie kobietę :) Dlatego w sezonie tylko jedna zasada za kółkiem obowiązuje "zimna krew i miękkie ruchy" :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez apper » środa, 18 lip 2007, 11:58

Dokladnie - Panowie ;)

No i oczywiscie napewno komentuja to wszystko Ci najprzystojniejsi, super wysportowani, opaleni tacy wr... faceci ... buhahahah ;)
apper
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 3 lip 2007, 08:16

Postprzez Flo » środa, 18 lip 2007, 13:23

ja tam potrafie smiac sie z siebie zatem moge i z innych :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MAJAK » środa, 18 lip 2007, 15:38

Obawiającym się dekoltów proponuję Afganistan - tam nie będzie mozliwości sie rozpraszać.
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Postprzez BLAaa » środa, 18 lip 2007, 17:27

barmaid napisał(a):Jasne, że rozpraszają, nawet mnie kobietę :) Dlatego w sezonie tylko jedna zasada za kółkiem obowiązuje "zimna krew i miękkie ruchy" :)


To nie patrz na cycki kobiet... No wiesz... Tylu facetów wokół...
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Sowa » niedziela, 22 lip 2007, 09:21

Może da się jakiegoś pajaca naciągnąć ?! :lol:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Sowa » niedziela, 22 lip 2007, 17:32

Widzę ostatnio dużo wydekoltowanych bluzeczek na gołym ciele - bardzo fajnie sie prezentują - więcej takich,a obcy kierowcy przestaną jeździć po mieście.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez EKG » niedziela, 22 lip 2007, 21:08

Apeluję, aby panie chodziły ubrane w ten sposób cały rok, a nie tylko w wakacje. Potem jakieś swetry, spodnie, długie płaszcze,....... :lol:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości