chyba bym nie poznala na ulicy 

kamila napisał(a):Mogę się domyśleć, cały FidoAgunia napisał(a):ale wiesz ile ja o niego walczyłam?![]()
![]()
)Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości