...no tak...zwykły egoizm...nikt nie pomyśli o biednym urzędniku w pracy
w pomieszczeniu bez klimatyzacji
który ma okna od słonecznej strony i dyżur do godz. 18
bez szans na plaże ....
WZT napisał(a):dobra przyznac sie- kto zepsol ta pogode?!
No przecież nikt nie zepsuł pogody. To jakieś chwilowe wyładowania, pogoda zaszalała, ale wraca już do normy.
Pewnie ktoś nakrzyczał na tą burzę, wiec sobie poszła Oby już nie wróciła...