a juz myslałem ze byłes tak ambitny i sam to napisales
a co do mitów uwielbiam
schabowe i karkówke z grila

0wn4g3 napisał(a):WZT, nareszcie ktoś, komu sie chciało wkleić materiały obalające bełkot idiotów od wcinania zielska :>
Ja zawsze uparcie twierdziłem, że mamy zęby zwierząt wszystkożernych więc zarówno i mięso jak i warzywa są nam potrzebne.
Problem tylko taki, że fanatyka nigdy nie przekonasz


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości