studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Elfik » sobota, 30 cze 2007, 17:31

I po co się tak stresowałaś? Pewnie tym, ze możesz nie dostać 5 :P Gratuluję.
4+ też ładnie wygląda w indeksie, szczególnie w otoczeniu piąteczek :D
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Elfik » sobota, 30 cze 2007, 23:27

ptaku napisał(a):Chciałbym mieć jakieś 4,5 w indeksie .... ;)


Nic prostszego - sam sobie wpisz do indeksu :wink: :P
Jak skończysz studia i dostaniesz indeks na pamiątkę mozesz go upiększyć jakąś dobrą oceną :D Tylko, zeby potem jakis przyszły pracodawca nie postanowił go przejrzeć :wink:
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Olga » wtorek, 3 lip 2007, 17:45

Czy można być 'przeszczęśliwym'? :lol: Bo chyba właśnie taka jestem [smilie=mml.gif] Zaliczyłam na 5 egzamin, przed którym byłam spanikowana tak jak jeszcze nigdy w życiu!! :shock: Trafiłam do cudownej grupy, miałam cudne pytania i w taki oto sposób kolejny egzamin zaliczony :jupi:

Został jeszcze tylko jeden.... najgorszy.... ale wierzę, że będzie dobrze ;)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » czwartek, 5 lip 2007, 18:38

No...najdłuzsza moja sesja zakończona pomyślnie!!! dziś zdałam ostatni, najstraszniejszy egzamin, i to z niezłym wynikiem, :shock: :D (pozdrawiam, Olga :lol:),
pan profesor zrobił mi psikusa i chciał mi zadać wredne pytanie, ale na szczęście jakoś wybrnęłam z niego :P
cieszę się niesamowicie, wszystko wskazuje na to, że uda mi sie zachować stypendium, a to rozwiązuje parę problemów :oops:
teraz tylko jeszcze jeden wpis, no ale to już formalność, witajcie wakacje :jupi:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » wtorek, 10 lip 2007, 23:14

Koniec :jupi:

Ostatni egzamin poszedł dobrze :spoko: Wyniki co prawda dopiero za 1,5 tygodnia, ale jestem bardzo dobrej myśli :D

Załatwiłam sobie też seminarium u mojego kochanego doktorka i jestem uradowana [smilie=mml.gif] Bałam się, że już za późno, bo facet jest rozchwytywany, a ma tylko 15 miejsc, ale zdążyłam w ostatniej chwili :roll:

Wyjazd do Torunia uważam za udany :spoko:

WAAAAKAAAACJEEE !! !! !! !! [smilie=mml.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Ginger » sobota, 14 lip 2007, 17:24

Sie kiedyś studiowało............
Ginger
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2007, 19:53

Postprzez Koala » sobota, 14 lip 2007, 22:57

Ginger napisał(a):Sie kiedyś studiowało............


a teraz nabiło sie 10 postów i heja na bagienko kto z kim i za ile!! syffffff
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Elfik » sobota, 14 lip 2007, 23:07

Koala napisał(a):
Ginger napisał(a):Sie kiedyś studiowało............


a teraz nabiło sie 10 postów i heja na bagienko kto z kim i za ile!! syffffff

Najpierw trzeba się przedstawić adminowi :) 10 postów nie wystarczy, zeby móc sie taplać w bagienku :P
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości