Co powinno być w aucie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » piątek, 13 lip 2007, 16:15

najlepiej facet z gitara na siedzeniu z tylu
bo z fortepianem sie nie zmiesci
moze santana ?

:P :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez mimoza » piątek, 13 lip 2007, 16:59

santana jak najbardziej... + jakies ciemnoskóre wokalistki ze dwie - zacznijmuy od Shade...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Colberg » piątek, 13 lip 2007, 21:14

mimoza napisał(a):santana jak najbardziej... + jakies ciemnoskóre wokalistki ze dwie - zacznijmuy od Shade...


Ho ho! Widzę że gustujesz w bardzo dojrzałych artystkach... :D
Sade ma już prawie 50 latek...

A co do tematu - lepiej jeździć koleją :lol:
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Sowa » piątek, 13 lip 2007, 21:18

Podobno pociagiem nawet bezpieczniej - złodziei trochę pogoniono.
Tylko z higieną w pociągach pasażerskich nie bardzo .......
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Agunia » piątek, 13 lip 2007, 21:22

rozsądny kierowca? :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez voodoo3500 » piątek, 13 lip 2007, 21:32

komplet bezpieczników też się przyda
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mimoza » piątek, 13 lip 2007, 22:36

Colberg napisał(a):
mimoza napisał(a):santana jak najbardziej... + jakies ciemnoskóre wokalistki ze dwie - zacznijmuy od Shade...


Ho ho! Widzę że gustujesz w bardzo dojrzałych artystkach... :D
Sade ma już prawie 50 latek...

A co do tematu - lepiej jeździć koleją :lol:


gustuje w ich głosach - jeżeli już... nie wpisałem przecież nieżyjących a jeżeli bym mógł to zaprosiłbym Ellę Fitzgerald
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Agunia__ » sobota, 14 lip 2007, 08:09

WD40 albo takie cus podobne z grafitem - ale to bardziej w zime sie przydaje ;) poza tym zapalniczka, latarka, scyzoryk... mineralna, atlas samochodowy... i wiele innych rzeczy o ktorych czesto sie zapomina... ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez BLAaa » sobota, 14 lip 2007, 12:12

W samochodzie pownny być:

- kierowca za ciemną szybą;
- dobrze schłodzona gorzała, drinki, szampan i browar;
- zdrowa dupa.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Ginger » sobota, 14 lip 2007, 17:18

Pewnie, bo po co chora dupa w aucie?
Ginger
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2007, 19:53

Postprzez Sowa » sobota, 14 lip 2007, 18:48

Oczywiście i zdolny właściciel
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez padalec_ » poniedziałek, 16 lip 2007, 20:19

trzonek od siekiery może być przydatny i jest w pełni legalny w razie kontroli
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez EKG » poniedziałek, 16 lip 2007, 22:52

Powietrze w oponach jest też niezbedne. :|
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Sowa » wtorek, 17 lip 2007, 21:05

Dokumenty kierowcy i nieco kasy na mandaty lub kawę.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości