Co powinno być w aucie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez james » piątek, 13 lip 2007, 10:51

slonkokg napisał(a):
james napisał(a):wbudowana chłodziarka do piwa :wink:


Te nowsze autka mają już chłodziarki w schowkach Blondyn ;) Ale Ty jesteś czubek :P :P :P


gdzie mnie szaraczka do takich samochodow!! :wink: cale zycie bym musial chyba na to pracowac :P o maluszkach, syrenkach,trabantach to nikt nie pomyslal :cry: :lol: :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Sato » piątek, 13 lip 2007, 12:07

Mafi napisał(a):(...) szufelka i zmiotka (...)


??? a to do czego sie przyda ???

Koala, najwazniejsza rzecz to:
- pewlnowymiarowe kolo zapasowe
- lewarek,
- kamizelka odblaskowa
- zestaw kluczy nasadowych.

Reszte mozna olac, bo albo kupisz lub zalatwisz na najblizszym cpnie, albo i tak sam tego nie naprawisz.

Z ciekawszych rzeczy, ktore ja woze to:
- przetwornica 12V -> 220V

Nie raz uratowala mi zycie, gdy trzeba bylo naladowac telefon/laptopa w drodze albo gdy musialem cos tam polutowac :)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Sato » piątek, 13 lip 2007, 12:12

SatH^Raa napisał(a):
Sato napisał(a):
Mafi napisał(a):(...) szufelka i zmiotka (...)


??? a to do czego sie przyda ???

Jak to do czego? Do zamiatania. Albo bagażnika, albo śniegu z autka. :)

no zmiotke rozumiem, ale w polaczeniu z szufelka? :) troche za duzy grzmot i jak juz cos wymiatasz z auta to raczej na ziemie
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Tisaja » piątek, 13 lip 2007, 15:33

Ja mam:
- RADIO ! :lol:
- zestaw mp3-jek ( nie daj losie , żebym nie miała, jak mi sie nastrój przestawi :lol: )
- ręczniki papierowe,
- chusteczki jednorazowe
- ścierkoszmatkę
- zmiotke- bez szufelki ;) (zima jak znalazł)
- gume do szyb
- reklamówki-jednorazówki
- żaróweczki do swiatełek
- aerozol do kokpitu w komplecie ze szmatka
- olej do uzupełnienia, płyn do wspomagania kierownicy, płyn do spryskiwaczy

A prawie wszystko zapakowane w takie ładne przezroczyste etui na zamek -po kocu... :D

Dodatki letnie to kocyk, ręcznik, kostium i picie... :)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Bruno » piątek, 13 lip 2007, 15:34

a gdzie tuba i amp ?? :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » piątek, 13 lip 2007, 15:36

Tuba druga spalona- wywalona.. :cry:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Bruno » piątek, 13 lip 2007, 15:37

uuuu, a mowilem co u mnie w kacie stoi... :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Deja Vu » piątek, 13 lip 2007, 15:41

Fabrycznie montowany otwieracz do piwa na kierownicy.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Joey » piątek, 13 lip 2007, 15:42

Achaja napisał(a):prezerwatywy niech wozi facet... :P



gdy sie jedzie za granice wymagane są w apteczce :P - ilość odpowiadać musi ilości pasażerow w aucie hah
Joey
 

Postprzez Flo » piątek, 13 lip 2007, 15:53

Joey napisał(a):
Achaja napisał(a):prezerwatywy niech wozi facet... :P



gdy sie jedzie za granice wymagane są w apteczce :P - ilość odpowiadać musi ilości pasażerow w aucie hah


tylko na Bialorusi a to i tak naciagane
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Joey » piątek, 13 lip 2007, 15:57

Flo napisał(a):
Joey napisał(a):
Achaja napisał(a):prezerwatywy niech wozi facet... :P



gdy sie jedzie za granice wymagane są w apteczce :P - ilość odpowiadać musi ilości pasażerow w aucie hah


tylko na Bialorusi a to i tak naciagane


było o tym sporo w uwadze i interwencji oraz pokazane jak to mozna "obejść"
Joey
 

Postprzez mimoza » piątek, 13 lip 2007, 16:09

dobry zestaw do muzyki - bez tego nie wsiadam
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości