Czy tę by Skiba?

slonkokg napisał(a):No to się zdekonspiruję z moim wielkim brzucholem, który mi wywala i wywala![]()
Oto moja córa Alicja w zamknięciu![]()
Obrazek
Dodam, że dziś wkraczamy w 8 miesiąc ciężarówkowego etapu![]()


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości