Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez barmaid » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:01

to inaczej... Co w takim razie na podłodze być powinno? Morski piasek, sianko a może wykładzina pcv?
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez barmaid » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:03

Dowiedzmy się z czego chce tą podłogę i koniec ;)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez keeper » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:04

Deja sie czepiasz no... Brytyjczycy to sa szurnieci..kremowe wykladziny dywanowe, wszedzie, nawet w lazience... by Cie chyba szlag trafil gdybys musial je czyscic... :wink: to tak a propos podlogi... :roll:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:05

Spróbuję jeszcze raz - Parkiet. Znaczy z klepek drewnianych polakierowanych. Albo np. podłoga szklana podświetlana. :P
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez barmaid » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:07

Ciekawość ma zaspokojona... a parkiecik w jodełkę, czy w kwadraciki? No i koniec :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:10

W kwadraciki.

Porostu, uuuuuu.... Super nazwa Mosquito, rewelacyjny wystrój - krew na ścianach i piep..na terakota na "parkieci". Be.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Bruno » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:10

Deja Vu napisał(a): Albo np. podłoga szklana podświetlana. :P

Hola, hola - to juz nie parkiet...
chyba, ze swiatowo pojedziesz z nazwa dancefloor :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Elfik » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:11

Ale szklana podświetlana podloga nie jest przecież parkietem, bo udowadniałeś wczesniej, ze parkiet to z drewna :D To w końcu jak jest? Zakręcileś się chyba na dobre na tym parkiecie w mosquito :wink: Pozatym po co tyle troski o kobiety w szpilkach. My sobie swietnie radzimy nawet na śliskich płytkach, może nawet lepiej niż faceci butach na płaskiej podeszwie :P
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:11

Niech i będzie - dancefloor :lol:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:12

Elfik napisał(a):Ale szklana podświetlana podloga nie jest przecież parkietem, bo udowadniałeś wczesniej, ze parkiet to z drewna :D To w końcu jak jest? Zakręcileś się chyba na dobre na tym parkiecie w mosquito :wink: Pozatym po co tyle troski o kobiety w szpilkach. My sobie swietnie radzimy nawet na śliskich płytkach, może nawet lepiej niż faceci butach na płaskiej podeszwie :P

To przecie napisałem "podłoga szklana podświetlana". :P
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez keeper » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:12

Bruno napisał(a):
Deja Vu napisał(a): Albo np. podłoga szklana podświetlana. :P

Hola, hola - to juz nie parkiet...
chyba, ze swiatowo pojedziesz z nazwa dancefloor :P


No jasne,ze dancefloor, a jak :roll: tzn podloga do tanczenia? :D a szklana podswietlana fajnie wyglada,ale to raczej lata 80-te.
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:13

Ja nie byłam, chcę tylko Ci Deja Vu uzmysłowić, że czepiasz się [beeeep], tylko dla zasady ;p Pójdę, jak to było? aaaa tyłkiem zakręcę, to sobie własne zdanie wyrobię :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Flo » poniedziałek, 9 lip 2007, 16:13

keeper napisał(a):
Bruno napisał(a):
Deja Vu napisał(a): Albo np. podłoga szklana podświetlana. :P

Hola, hola - to juz nie parkiet...
chyba, ze swiatowo pojedziesz z nazwa dancefloor :P


No jasne,ze dancefloor, a jak :roll: tzn podloga do tanczenia? :D a szklana podswietlana fajnie wyglada,ale to raczej lata 80-te.


szklana podswietlana to sie ladnie rymuje :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości