Achaja napisał(a):Flo napisał(a):Ty Marko zdrowo reagujesz na lyzke dziegdziu i to sie chwali, ale czytajac oburzenie innych na krytyke smiac mi sie zachcialo.
Tak jak napisales jednym sie bedzie podobac innym nie. Ja nie bylem wiec w tej kwestii nie mam zdania. Wyrazam jedynie swoje zdanie na temat oburzenia, ze ktos mogl miec negatywne zdanie. Mozna miec inne zdanie, tyle ze w naszym kraju dostaje sie za to po glowie jesli jest sie w mniejszosci
teraz ja dostane po glowie
za co??
paragraf zawsze sie znajdzie






