Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez telka_es » niedziela, 8 lip 2007, 12:07

Achaja napisał(a):
telka_es napisał(a):oki doki ja napisałam .........

na mnie piorunującego wrażenia nie zrobił, więc nie bede się zachwycała, bo wszyscy tak czynią..... w końcu są gusta i guściki a o nich się nie dyskutuje.........

:wink:


dokładnie :mg: ale cholerka muszę iść na te drinki co pisała Mafi... narobila mi smaku... :lol:


na drinki ja też...... bo cholercia na nie nie trafiłam - masakra.........
i tego włąśnie żałuje........
:wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez ZAINTERESOWANA » niedziela, 8 lip 2007, 13:49

Dodam jeszcze swoją opinię...

Byłam, widziałam, niesamowicie super się bawiłam :D :wink:
Lokal bardzo mi się podobał, klima faktycznie sprawowała się bez zarzutu a towarzystwo było niesamowite. Spotkałam tylu znajomych i starych przyjaciół, że dla ich widoku i towarzystwa warto było się wybrać...
Poza tym nie mogłam spróbować tych wspaniałych drinków choć próbowano mi je "wcisnąć"... (biorę antybiotyki :cry: )... poprawię się następnym razem...

Tak więc.... OGROMNY PLUS ode mnie... :mg: :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Bruno » niedziela, 8 lip 2007, 20:19

Rzut okiem na parkiet

Obrazek

Co tu zagrac...

Obrazek

Drink byl boski :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Deja Vu » niedziela, 8 lip 2007, 20:22

No, widzę na fotach, że w mosqito czy jak tam jest super parkiet. :lol:
Terakota z kibla, czy z marketu? Jezu masakra, sądziłem, że w końcu będzie prawdziwy "parkiet" w nowej super dyskotece. Porażka.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Bruno » niedziela, 8 lip 2007, 20:36

Wiecej niz polowa kobiet byla w pantofelkach na obcasikach wiekszych lub mniejszych...
Kiepskiej baletnicy...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » niedziela, 8 lip 2007, 20:51

ptaku napisał(a):Oj Bruno daj spokój z przysłowiami...

Wiem jaka jest różnica między kafelkami, a innymi patentami na parkiet... Nie byłem i przez rok nie będę. Są foty i na ich podstawie oceniam. Podłoga jest minusem. Deja skomentował, ja się z nim zgodziłem. Nie znaczy to, że nie można się bawić, bo nie chodzi o wywijanie figur itd. Ale jest to część całości, która składa się na ogólne wrażenia i z mojego klubowego doświadczenia, odczucia i komfort zabawy.

Oceniamy klub, i o nim jest temat. A Ciebie mógłbym prosić o powstrzymanie się z komentarzami na temat oceniających. Mogę?

Nie nie mozesz :D
To jest hyde park, a on sie rzadzi swoimi prawami.
Zapraszajcie wiec gosci do swoich kibli - powodzenia :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » niedziela, 8 lip 2007, 20:53

hmm...trzeba tam isc..chociarzby dla barmanek :lol: :lol: :lol: :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Flo » niedziela, 8 lip 2007, 21:35

Ty Marko zdrowo reagujesz na lyzke dziegdziu i to sie chwali, ale czytajac oburzenie innych na krytyke smiac mi sie zachcialo.

Tak jak napisales jednym sie bedzie podobac innym nie. Ja nie bylem wiec w tej kwestii nie mam zdania. Wyrazam jedynie swoje zdanie na temat oburzenia, ze ktos mogl miec negatywne zdanie. Mozna miec inne zdanie, tyle ze w naszym kraju dostaje sie za to po glowie jesli jest sie w mniejszosci :shock:


teraz ja dostane po glowie :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości