Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez telka_es » czwartek, 5 lip 2007, 19:05

Didi napisał(a):telka Twoje myslenie jest wogole dla mnie niezrozumiale narzekasz na wszystko wez sie za cos innego a nie za marudzenie ok ? ;)

Zadnych kazamatow zadnych techniawek nie wiem skad ta mysl he?
Lasery beda na imprezie Lecha :)



oki doki DIDI może i narzekam ale nie chciałabym żeby tak się zrobiło, a pierwsze co po przeczytaniu Twojego postu tak mi się jakoś skojartzyło.........

mam nadzieje że będzie trendy cool jezzy czy jak to się teraz mówi.....
i za to właśnie trzymam kciuki :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » czwartek, 5 lip 2007, 19:06

Didi napisał(a):Zadnych kazamatow zadnych techniawek nie wiem skad ta mysl he?
Lasery beda na imprezie Lecha :)


swoja droga wystrrój do takiego klimatu by pasował........


wiec relax :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Didi » czwartek, 5 lip 2007, 19:51

Telka przejdz sie sprawdz i wtedy ocen :) obiektywnie :) gdybac mozna wnioskow po obejrzeniu 4 zdjec tez nie mozna wyciagnac :)

kazamatowo napewno nie bedzie :)

Zapraszam na Otwarcie w ta sobote o 21 :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez abebe » czwartek, 5 lip 2007, 20:15

Sam szef zamieszania MARECZEK WU będzie gosciem najbliższcego(12.07) programu Krótka Piłka w Telewizji Kablowej Kołobrzeg o 17.40
zamówiliśmy już litra :D
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez telka_es » czwartek, 5 lip 2007, 20:53

Z wielką chęcią przyjde i się przekonam, Tylko jaką gwarancje mam że wejde w dn. otwarcia ?? Niestety zadnej....... ;/ więc raczej w najbliższy weekend ani dwa następne się nie przekonam bo już mnie nie będzie ........... i pozostaje gdybanie :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez abebe » czwartek, 5 lip 2007, 21:16

Tereska, przecież i tak Cię w tym czasie nie ma w Kgu, po co te texty? oglądaj program w TV, poczujesz się tak jakbyś była w środku! Słowo!
Co nie Marko?
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Ja_ » piątek, 6 lip 2007, 01:08

biere Tinki Łinki i wpadamy na parkiet!
Ja_
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 9 mar 2006, 21:19

Postprzez telka_es » piątek, 6 lip 2007, 13:39

abebe napisał(a):Tereska, przecież i tak Cię w tym czasie nie ma w Kgu, po co te texty? oglądaj program w TV, poczujesz się tak jakbyś była w środku! Słowo!
Co nie Marko?



jak mnie nie ma jak jestem.......... ale oki ty wiesz lepiej......... :lol:


edit : a o ile dbrze wiem to Ci się nie przedstawiałam, więc ciekawe skad wiesz, że jestem Tereska :lol: ochrona danych osobowych (przez admina) ....... hahahaha to tak to się teraz nazywa :lol:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez abebe » piątek, 6 lip 2007, 15:25

Achaja napisał(a):ja przekonam sie jutro jak to wygląda na "żywe oczy" :D

ja też
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez telka_es » piątek, 6 lip 2007, 16:59

Achaja z abebe jak na razie w Klinczu szaleją :wink:

a ja jak do MOSQuITO jutro dotre to zobacze ;)
bo jakoś tak nudno w tym deszczowym mieście :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » piątek, 6 lip 2007, 20:10

ojejkuś to już nawet ponarzekać nie mopżna bo wszyscy krzyczą.........
:wink:


A ja Ci slonko zazdroszcze........ córeczka hMmmm nic tylko gratulować :D
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości