
marko napisał(a):Oficjalnie mogę powiedzieć - 07 07 07 - Zaczynamy !
Jak wcześniej wspomniałem większość na zaproszenie natomiast od niedzieli zapraszam wszystkich którzy maja powyżej 21 lat codziennie od godziny 21

Peny napisał(a):marko napisał(a):Oficjalnie mogę powiedzieć - 07 07 07 - Zaczynamy !
Jak wcześniej wspomniałem większość na zaproszenie natomiast od niedzieli zapraszam wszystkich którzy maja powyżej 21 lat codziennie od godziny 21
07*07*07= 21 prosta arytmetyka
Bo mi wychodzi 343 
ptaku napisał(a):Peny napisał(a):marko napisał(a):Oficjalnie mogę powiedzieć - 07 07 07 - Zaczynamy !
Jak wcześniej wspomniałem większość na zaproszenie natomiast od niedzieli zapraszam wszystkich którzy maja powyżej 21 lat codziennie od godziny 21
07*07*07= 21 prosta arytmetyka
zakładając, że * jest działaniem zdefiniowanym, w zbiorze liczb np. naturalnych, jako arytmetyczne dodawanie tych liczb... To się zgadza
Ale łatwiej byłoby użyć + ...

ptaku napisał(a):zakładając, że * jest działaniem zdefiniowanym, w zbiorze liczb np. naturalnych, jako arytmetyczne dodawanie tych liczb... To się zgadza
Ale łatwiej byłoby użyć + ...

???

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości