Tlumacz przysiegly - dunski

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Tlumacz przysiegly - dunski

Postprzez Flo » wtorek, 3 lip 2007, 11:05

Czy jest w Kolobrzegu tlumacz przysiegly jezyka dunskiego? Jesli tak to poprosze pilnie o namiar

Potrzebuje przetlumaczyc dokumenty wozu
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » wtorek, 3 lip 2007, 11:32

School by the sea. Spróbuj u nich.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez EKG » wtorek, 3 lip 2007, 18:19

Jeśli dokumenty potrzebne do rejestracji auta z Danii, to wyślij faksem:
tel/fax 0048 67 213 43 81
Tłumacz przysięgły Celina Pankau , 64-920 Piła , Wyspiańskiego 86
Oczywiście najlepiej wcześniej zadzwoń ale dużo osób z Kołobrzegu wysyła do niej
faksem, opłacasz za tłumaczenie (wpłata na jej konto) i na drugi dzień dostajesz tłumaczenie pocztą. O ile pamietam koszt jakieś 120zł. Polecam. :)
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Flo » wtorek, 3 lip 2007, 18:32

120? to sporo kasuje, 60zl sa ceny u renomowanych tlumaczy w Polsce. No ale zadzwonie, pogadam dzieki :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EKG » wtorek, 3 lip 2007, 21:48

Mogłem coś oczywiście pomylić bo często u niej nie tłumacze ale wiem że jest chyba "najszybsza" i najtańsza. Duński dowód ma dwie strony plus rachunek..... jakoś tak wychodzi. Zresztą zadzwoń i sprawdz.
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Quit » wtorek, 3 lip 2007, 21:48

...nie chwalac sie...znam dunski, niestety nie jestem tlumaczemm przysieglym.
Quit
 

Postprzez Flo » środa, 4 lip 2007, 05:21

EKG napisał(a):Mogłem coś oczywiście pomylić bo często u niej nie tłumacze ale wiem że jest chyba "najszybsza" i najtańsza. Duński dowód ma dwie strony plus rachunek..... jakoś tak wychodzi. Zresztą zadzwoń i sprawdz.


ja mam tylko jedna kartke wiec pewnie skasuje mniej, bede dzwonil dzieks
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 4 lip 2007, 10:36

53zl w Pile , dzieki za namiar EKG
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » piątek, 6 lip 2007, 11:34

i juz mam tlumaczenie w rece :)

Porzadna babka :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości