W końcu Panu Ciemności żadna kobieta nie była w stanie sie oprzeć..

Mafi napisał(a):karolina napisał(a):
na zywca gorzej wygladam czy jak to![]()
Gorzej to nie... starzej tylko ciut.![]()
No co... trochę chyba wyrosłaś od podstawówki, no nie?
jesooo kurcze musze czesciej lazic "odpicowana" 
Tisaja napisał(a):cichy... hmmm.... porównanie do Draculi to komplement nad komplementy...![]()
W końcu Panu Ciemności żadna kobieta nie była w stanie sie oprzeć..![]()
![]()
hmm...to dlatego tak lubie nocne spacery 
WZT napisał(a):Tekla a kiedy ty sie zdekonspirujesz?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości