noooo i to jest prawdziwa sala wykladowa, mozna sobie spokojnie pospac w pozycji horyzontalnej, a nie na siedzaco

Tisaja napisał(a):cichy napisał(a):zobaczymy czy na zywo tez Ci sie spodoba![]()
![]()
![]()
troche lenistwo
Zobaczymy, zobaczymy.. przekonamy sie....

cichy napisał(a):tyle tu piekna...czas na brzydala
rumcajs![]()
Lubię nie ogolonych mężczyzn!

barmaid napisał(a):A taką minę ma dziecko, które czeka na tęczę a tęczy niet
[url=http://img502.imageshack.us/img502/4977/fotki094oz3.jpg]Obrazek[/URL]

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości