minas napisał(a):kampania wrześniowa. mam wrażenie ze to tylko dlatego że spytałam sie czemu dwója??
a czemu dwója? buehehehe, pozdro dla "Gromka" - piesek to jest

pamiętam te czasy kiedy takich spotykałem na egzaminach
pozdrawiam prof. Piotrowskiego z WZ UW 
chrzano napisał(a):Achaja napisał(a):nic nie umiem
Też nic nie umiem na dziś - ale zawsze zostaje wrzesień.

(na UW w ciągu 2 lat miałem 12 poprawek
)Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości