Trzymam kciuki za Budynia, bo jego wkrótce też to czeka:) Chociaż obrona jest juz tylko formalnością po uporaniu sie z napisaniem pracy.
Achaja napisał(a):WZT napisał(a):Elfik napisał(a):W czwartek obronaJa jeszcze nie chcę kończyć studiów
trochę za szybko tych pięć lat minęło...
Trzymam kciuki!!!!Pochwal sie na co zadalas oki???
ps.
sa jeszcze studia doktoranckie itp.
no koniecznie....
i jedno i drugie
myślę, że pomogły

redlovebloodgirl napisał(a):Uri napisał(a):KOOOOOOONNNIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEC!!!!
u mnie to samo-wlasnie wrocilam z ostatniego egzaminu. na dodatek zdanego!
indeks pelny, nic tylko zaczac wakacje...spakowac sie i w poniedzialek w koncu wracac do domu

Budyn napisał(a):ostatnia sesja zdanajeszcze tylko sie obroniic
hehehehh 3 lata pyknely


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości