Książeczka Zdrowia

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Książeczka Zdrowia

Postprzez emar » poniedziałek, 25 cze 2007, 12:39

Witam.

Musze wyrobić sobie jak najszybciej książeczke zdrowia.

Od razu powiem że nie mam nic, żadnych badań, książeczki itp. Poprostu ziro ;]

Z tąd moja prośba bo kompletnie nie wiem od czego zacząć.

Gdzie mam się udać, jakie badania musze zrobić, mniej więcej jakie będą koszta.

Z tego co wiem musze zrobić Wymaz, Rentgen Klaty i Badania Krwi na VR.

Help! ;]
Avatar użytkownika
emar
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): piątek, 7 lis 2003, 16:25
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » poniedziałek, 25 cze 2007, 13:10

Udaj sie do Sanepidu na Warynskiego, tam cie za raczke poprowadza...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » poniedziałek, 25 cze 2007, 16:06

na badanie krwi jest sposob, idziesz oddac krew i prosisz zeby ją zbadali, zrobia to bezplatnie a jeszcze czekolade dostaniesz. Ja tak robilem :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Re: Książeczka Zdrowia

Postprzez kamila » wtorek, 26 cze 2007, 07:05

emar napisał(a):Z tego co wiem musze zrobić Wymaz
no, to nie należy do przyjemnych rzeczy :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Trojan » wtorek, 26 cze 2007, 10:23

na koniec musisz jeszcze iść do lekarza medycyny pracy po wpis w książeczkę , a to też kosztuje...
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Joey » wtorek, 26 cze 2007, 11:43

Trojan napisał(a):na koniec musisz jeszcze iść do lekarza medycyny pracy po wpis w książeczkę , a to też kosztuje...


i to tez nie nalezy do przyjemnych rzeczy :twisted:
Joey
 

Re: Książeczka Zdrowia

Postprzez Olcia » wtorek, 26 cze 2007, 14:18

kamila napisał(a):
emar napisał(a):Z tego co wiem musze zrobić Wymaz
no, to nie należy do przyjemnych rzeczy :lol:

a najdziwniejsze, że tylko w Kołobrzegu pobierają próbki na miejscu :twisted:
w innych miastach można przynieść w pudełku...
:wink:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Re: Książeczka Zdrowia

Postprzez telka_es » wtorek, 26 cze 2007, 14:49

Olcia napisał(a):
kamila napisał(a):
emar napisał(a):Z tego co wiem musze zrobić Wymaz
no, to nie należy do przyjemnych rzeczy :lol:

a najdziwniejsze, że tylko w Kołobrzegu pobierają próbki na miejscu :twisted:
w innych miastach można przynieść w pudełku...
:wink:



a feee..........
dlatego nie mam ksiażeczki ;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości