sympatycznie......... inaczej sobie to wszystko wyobrazałam......... ale nie powiem- zaskoczyło mnie............ jak przyjadedo Kg od razu wpadam.........
co prawda nie w moim guście te czerwone krwinki troszke szpecą całość, nie trzeba było przesadzać, chyba bede się tam czuła jak uwięziona w organizmie komara.... ale przeciez to ludzie tworzą klimat!
Tylko jedna rada: Trzymajcie się wytyczonych standardów ! A będzie super..........