Sniło mi się, że...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cushu » poniedziałek, 30 kwi 2007, 08:57

Noc w dzień, whisky chłodzona w przeręblu, doły z ciałami mszczące się po latach, spodnie uszyte z mięsa, znikające buty i żelazko... tak w skrócie :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez groszeq » poniedziałek, 30 kwi 2007, 15:50

A mnie się śniło, że znalazłam w śmietnik 7-dmą część Harrego Pottera :hyhy:
Po Polsku :hyhy:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez kamila » poniedziałek, 18 cze 2007, 09:07

1 sen, był straszny, bo byłam zmuszona się uśmiechać i przytakiwać, a wcale tak nie chciałam, najchętniej to opieprz*** bym tą osobę, a nie udawała miłą 8)

2, zaś odwiedziłam swojego nauczyciela z podstawówki, który przeistoczył się w faceta :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » poniedziałek, 18 cze 2007, 09:11

Śniło mi się , ze.......

uciekałam samochodem przez las, nie wiem po co nie wiem przed kim????

aż autko się popsuło, i spotkałam małego niedźwiadka......było śmiesznie, strasznie się zrobiło gdy mama brunatna niedźwiedzica zaczeła szukać maleństwa, ja znów zaczełam uciekać..........

nie pamietam jak to sie skończyło, wiem jedynie że znalazłam się w jakiejs toalecie... tak pijana ze nie mogłam się podnieść z podłogi.........


ciekawe co towszystko oznacza......
sny coś mówią nam zawsze ale kto to odgadnie??
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » poniedziałek, 18 cze 2007, 09:13

telka_es napisał(a):ciekawe co towszystko oznacza......
sny coś mówią nam zawsze ale kto to odgadnie??


ja :twisted:

ostatnio kiepsko pamiętam swoje sny, chyba z przemęczenia.....
może i dobrze - to co z nich zapamiętuję jest raczej mało przyjemne, więc jaka byłaby reszta? 8)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez telka_es » poniedziałek, 18 cze 2007, 09:54

Agunia skoro odgadujesz to co mój oznacza??

:D
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » poniedziałek, 18 cze 2007, 09:57

telka_es napisał(a):Agunia skoro odgadujesz to co mój oznacza??

:D


za mało informacji moja droga :P
napisz mi na pw wszystko, co pamiętasz - ale tak dosłownie wszystko wszystko, nawet jak pamiętasz kolor majtek jakie miałaś na sobie w tym śnie :lol:
to może coś wykombinuję ;)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kamila » poniedziałek, 18 cze 2007, 09:59

Agunia napisał(a): to może coś wykombinuję ;)
że co? Ty niby jakaś czarownica? Czarownic jeszcze w osrodku nie mieliśmy, a nie sorry była jedna, chwilowo :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » poniedziałek, 18 cze 2007, 10:04

Agunia napisał(a):
telka_es napisał(a):Agunia skoro odgadujesz to co mój oznacza??

:D


za mało informacji moja droga :P
napisz mi na pw wszystko, co pamiętasz - ale tak dosłownie wszystko wszystko, nawet jak pamiętasz kolor majtek jakie miałaś na sobie w tym śnie :lol:
to może coś wykombinuję ;)


Oj kombinaorko mała, niestety nic więcej nie pamiętam, tylko tyle że autko było granatowe....... heheheheh :wink:


:D
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » poniedziałek, 18 cze 2007, 10:06

kamila napisał(a):
Agunia napisał(a): to może coś wykombinuję ;)
że co? Ty niby jakaś czarownica? Czarownic jeszcze w osrodku nie mieliśmy, a nie sorry była jedna, chwilowo :lol:


żadna czarownica :P
jędza najwyżej :lol:
ja tylko snami się interesuję.... nic więcej :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia__ » wtorek, 19 cze 2007, 08:03

Snilo mi sie ze mialam pilota do zatrzymywania czasu i do kompletu zaczarowany olowek... a pozaniej cos sie popsulo i swiat zrobil wie czarno-bialy, a wszedzie byly czarne roze... dziwne te sny mam - a trwal nieczala godzine... tylko w ta godzine to jakies kilka miesiecy polecialo :)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez kamila » wtorek, 19 cze 2007, 08:57

Noc. W domu mojej babci, na wsi, zmarło kiedyś dwóch chłopców. Na stole leżała woda święcona i coś jeszcze nie pamiętam co, symbolizowalo to, że mogą zostać, nie opuszczać tego domu. I nikomu to nie przeszkadzało, ponieważ nie dawali o sobie większych znaków.. dopóki nie zjawiła się ciotka z moją mamą. Zaczęły się śmiać z reszty rodziny, że wierzymy, że tu są, że dbamy o nich, że rozmawiamy z nimi. W jednej chwili wyciągnęły portfele, wszystkie papierkowe pieniądze i wyrzuciły przed dom, potem mama, albo ciotka powiedziała, że trzeba odciąć łeb kogutowi, albo świni położyć w miejscu gdzie zgineli, wylać wodę święconą i odpędzić dwóch, biednych chłopców. Każdy z rodziny był na „nie”, zebrała się cała wioska przed dom i zaczęliśmy się modlić.. złapałam swojego psa w ręce i umierałam ze strachu, bo wiedziałam, że źle robią.. Nagle znalazłam się z tatą, psem na rękach, dziadkiem na polu, które rozłożone jest za domem, a tam czarne chmury, wiatr i (chyba, nie jestem pewna) twarz na niebie jednego z chłopców.

Bałam się, serio :niepewny:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia__ » wtorek, 19 cze 2007, 14:54

a ja myslalam ze moj sen ze zdechlymi sepami byl dziwny... ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez Mariol » wtorek, 19 cze 2007, 20:23

Ja chciałam w śnie wyłączyć światło nogą.. Obudziłam się boleśnie na podłodze kiedy spadłam z łóżka.. :lol:
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości