Oleksy kłamał

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Oleksy kłamał

Postprzez Demurrer » wtorek, 12 cze 2007, 20:24

Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Demurrer » środa, 13 cze 2007, 22:19

0wn4g3 napisał(a):Mandaryna śpiewa po angielsku... Argument z dna pupy. Przykro mi :twisted:


A słuchałeś tego "angielskiego" Olejniczaka? :twisted:

"Let me speak Polish" :lol:
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Demurrer » środa, 13 cze 2007, 22:41

0wn4g3 napisał(a):Słuchałem, widziałem lepsze rzeczy na jutubie, szkoda czasu...


Na mnie zrobiło wrażenie, szczególnie w zestawieniu z obrazem jaki mam przed oczami, gdy następnego dnia po aferze z Oleksym, Olejniczak w TVN24 bez zawahania, z butą w głosie zapewniał , że speaka jak się patrzy, bez najmniejszego problemu.

Można też dodać , że skoro Oleksy nie mylił się co do poziomu angielskiego Olejniczaka, to i nie mylił się w innych kwestiach....
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez kazió » czwartek, 14 cze 2007, 01:29

ale to przykre ;/
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Flo » czwartek, 14 cze 2007, 05:18

jak macie jechac o polityce to wypad do innego dzialu
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » czwartek, 14 cze 2007, 09:45

A już miałem nadzieję, że ten płytki temat pozostanie bez odpowiedzi.

:)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Semerchet » czwartek, 14 cze 2007, 14:18

A się Demurrer czepiasz, ilu radnych kołobrzeskich wpisało sobie na plakatach znajmość j. angielskiego, i to nawet z tej samej partii co Olejniczak.
Avatar użytkownika
Semerchet
Ważniak
 
Posty: 267
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 18:38

Postprzez BLAaa » czwartek, 14 cze 2007, 18:43

Weźcie zobaczcie, jak Kaczyńscy mówią po angielsku. A szczególnie, jak Lech mówi, ale po polsku.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Semerchet » czwartek, 14 cze 2007, 21:38

To ciekawe, niemniej jednak Kaczynski nie pajacował , że zna język. To tak jak Ty i Olejniczak nieprawdaż ?
Avatar użytkownika
Semerchet
Ważniak
 
Posty: 267
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 18:38

Postprzez Flo » czwartek, 14 cze 2007, 22:16

Semerchet napisał(a):To ciekawe, niemniej jednak Kaczynski nie pajacował , że zna język. To tak jak Ty i Olejniczak nieprawdaż ?


ja nie wiem po co zaczynacie sie przepychac slownie. Jeden potrafi drugi nie potrafi. Tak to juz jest. Pytanie po co pisac ze Olejniczak nie potrtafi a szpanuje albo ze Kaczynscy nie potrafia.

Bzdura totalna, to wylacznie idealny temat dla pieniaczy

I odnosze sie tutaj do wszystkich
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » piątek, 15 cze 2007, 09:19

jak dla mnie to świetny temat do zamknięcia... przepychanki na innym forum, raito?
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » piątek, 15 cze 2007, 09:33

Flo napisał(a):Bzdura totalna, to wylacznie idealny temat dla pieniaczy

I odnosze sie tutaj do wszystkich


Od kiedy to Flo występujesz w roli mentora, cenzora i mędrca ? :lol:

Mnie popis Olejniczka najzwyczajniej na świcie rozbawiał. Gdyby taki wysęp dał Giertych pewnie byś się również śmiał, tak samo jak Uri, czy McCool. No ale wiadomo… Olejniczak swój chłop, więc nie wypada.

Nie dawałem tego do działu „wydarzenia, opinie”, bo to zbyt mało poważne na ten dział w mojej ocenie. Poza tym powiedz mi Flo, jak cokolwiek może nie pasować do działu Hydepark? Zresztą, jak sprawi Ci to przyjemność, to nie mam nic przeciwko przeniesieniu tematu do działu wydarzeń.

Co do znajomości języka przez Kaczyńskich, to pamiętam jak w programie u Lisa przed II turą L. Kaczyński i Tusk przyznali, że nie znają angielskiego. Temat zamknięty.

No ale widać politykowi lewicy kłamanie w żywe oczy wychodzi bardzo łatwo. Nawet się nie zająknął, jak zapewniał o swej znajomości j. ang. Nie wiem dlaczego bagatelizujesz taki fakt.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości