kamila napisał(a):a my dostaniemy zdjęcia Złociutka? czy mamy czekać rok?. Ta z kwiatem z tyłu, to ja, z kwiatem grobowym
poznalem po tylku

WZT napisał(a):Didi napisał(a):[url=http://img70.imageshack.us/img70/8478/obraz004oj1.th.jpg]Obrazek[/URL]
Przyszłośc forum - małe BLAaa
fajna minka- podobny jest do taty
ps.
kiedy sie zaloguje?

slonkokg napisał(a):Pomijając kłaki na Twojej buźce stwierdzam, że nic sie nie zmieniasz
Tisaja napisał(a):Hmmm.. jaka bródka..![]()
To lenistwo, niechec do golenia, czy nowy image ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości