przez telka_es » wtorek, 29 maja 2007, 00:35
no i wszyscy spią a ja nie........
głucha cisza dookoła......... wytrzymać do 10 - przetrwać i zasnąć w promieniach słońca, po lampce wina......... i snić marzyć snić...... a poźniej niech się już tylko senne ,ary spełniają..........