a co - tosty albo chipsy - zalezy co wpadnie w reca
a najbardziej prawdopodobna opcja to czekolada goraca 
a co - tosty albo chipsy - zalezy co wpadnie w reca
a najbardziej prawdopodobna opcja to czekolada goraca 
WZT napisał(a):Bonhart napisał(a):a co to jest sniadanie?
Sniadanie- to jest taki posilek ktory zaleznie od pory zjedzenia zastepuje obiad. kolacje i jest czasem jedynym posilkiem wciagu dnia

ew moga mi powiedziec ze bije - to bylby szok

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości