mężczyżni

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » piątek, 8 cze 2007, 21:20

I chroń nas Boże od takich kobiet :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez padalec_ » piątek, 8 cze 2007, 22:14

jednak baby to świnie
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez loisslane » sobota, 9 cze 2007, 09:43

Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!
:lol:
Drodzy Panowie :P
loisslane
 

Postprzez Uri » sobota, 9 cze 2007, 11:25

na co dzień? nie powiedziałbym, szczerze mówiąc...
codzienne mycie przynajmniej zębów, rąk i gęby to podstawa dobrego samopoczucia. pusta lodówka to oczywiste szaleństwo - kto nie lubi dobrze zjeść? płatki z piwem - i to jeszcze zwietrzałym - w życiu. drapanie się po dupie non stop - idiotyzm. no i podziwianie smrodu własnych pierdów - przesada...

jednakowoż spluwanie do umywalki jest moim nałogiem ;-)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Deja Vu » sobota, 9 cze 2007, 13:14

Tisaja napisał(a):Ekhm.... ta pani ma piękny biust... :lol:
...i zachowanie Samca.... Rasowego Samca... :lol:

hmm. z tego wynika, że w Twoim typie. :lol:
wrrr .. rasowy ... :lol:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez kamila » sobota, 9 cze 2007, 19:02

WZT napisał(a):To ze lubie sobie czasem w "toples" pochodzic po domu to zle?
coś Ty :) . U mnie jak nikogo nie ma w domu to nago chodzę :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » sobota, 9 cze 2007, 21:50

:lol:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Tisaja » sobota, 9 cze 2007, 22:18

Deja Vu napisał(a):
Tisaja napisał(a):Ekhm.... ta pani ma piękny biust... :lol:
...i zachowanie Samca.... Rasowego Samca... :lol:

hmm. z tego wynika, że w Twoim typie. :lol:
wrrr .. rasowy ... :lol:


:lol: :lol: :lol:

Samiec- Rasowy Samiec nie jest w moim typie... :wink:
Samiec dla mnie-musi mieć pierwiastek kobiecości... lubię odrobinę luksusu.. Przecież jestem tego warta.. :lol: :lol:
W telewizji mi tak wmawiają.. :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości