co robisz jak cię wnerwi.... bliźni...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez mimoza » niedziela, 29 kwi 2007, 22:17

bierze się tłustą świnię
karmi gęstym pomyjem...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez padalec_ » poniedziałek, 30 kwi 2007, 19:50

Nikt mnie nie wnerwia, bo staram się dla każdego miłym być.
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez myśliwiec » środa, 2 maja 2007, 19:54

jestem cholerykiem chyba
krzycze, rzucam, wnerwiam sie i za sekund 3 mi przechodzi :)
i wtedy mi glupio ze tak sie dalam podpuscic :)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Bonhart » środa, 2 maja 2007, 19:59

myśliwiec napisał(a):jestem cholerykiem chyba
krzycze, rzucam, wnerwiam sie i za sekund 3 mi przechodzi :)
i wtedy mi glupio ze tak sie dalam podpuscic :)


Coz ja mam podobnie. Chwila totalnego wkurzenia a za chwile spokoj :)

Ale staram sie z tym walczyc :) bo przez takie akcje pare rzeczy spapralem w zyciu...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez myśliwiec » środa, 2 maja 2007, 20:01

hihihi ja tez
czasem nawte mi wyjdzie
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez telka_es » środa, 2 maja 2007, 20:03

myśliwiec napisał(a):jestem cholerykiem chyba
krzycze, rzucam, wnerwiam sie i za sekund 3 mi przechodzi :)
i wtedy mi glupio ze tak sie dalam podpuscic :)


ale tak trzeba..........

dziś najbardziej wqrza mnie "ja" więc chyba zaraz sama sobie dam w pysk i siena siebie nawydzieram wrrrrrr........ :x

;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez mimoza » czwartek, 24 maja 2007, 21:29

koleś mnie znowu zaczepia - namolnie, a ja zareaguje to znowu poleci na skargę do posła i będzie mnie straszył sądami - co robić, macie jakies zaklęcie na szalonego oganistę... ?
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez abebe » czwartek, 24 maja 2007, 22:03

olac moczem tenora, albo posmarowac pedały super glu, ewentualnie popsikac mikrofon eterem
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez telka_es » piątek, 25 maja 2007, 07:37

mimoza napisał(a):koleś mnie znowu zaczepia - namolnie, a ja zareaguje to znowu poleci na skargę do posła i będzie mnie straszył sądami - co robić, macie jakies zaklęcie na szalonego oganistę... ?


raczey bez przyczyny tego nie robi......

nie wsadzaj paluchów w mrowisko a będzie calkiem przyjemnie..... :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez mimoza » piątek, 25 maja 2007, 15:22

telka_es napisał(a):
mimoza napisał(a):koleś mnie znowu zaczepia - namolnie, a ja zareaguje to znowu poleci na skargę do posła i będzie mnie straszył sądami - co robić, macie jakies zaklęcie na szalonego oganistę... ?


raczey bez przyczyny tego nie robi......

nie wsadzaj paluchów w mrowisko a będzie calkiem przyjemnie..... :wink:


nie gadam z kolesiem ani o kolesiu - psycholstwo się czepia...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » piątek, 8 cze 2007, 22:17

nowa metoda - zacytować post oszołoma a w miejsce gdzie jedzie ludzi wstawić jego nicka - to działa... kolo zalicza pianę, każdorazowo
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez abebe » piątek, 8 cze 2007, 23:45

w puste miejsce daj Jarenio doopę Jennifer Lopes , i wszystko jasne.
eeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeekkkkkkkkktttttrrrrrooooonnnicznnnnnne
ttttttuuuuuuuuuuuuuuuułłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaczzzzzzzzkkkiiiii
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez mimoza » sobota, 9 cze 2007, 10:12

abebe napisał(a):w puste miejsce daj Jarenio doopę Jennifer Lopes , i wszystko jasne.
eeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeekkkkkkkkktttttrrrrrooooonnnicznnnnnne
ttttttuuuuuuuuuuuuuuuułłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaczzzzzzzzkkkiiiii


dopa jak najbardziej, teraz płacze n akolegium że to wrogowie i plagiat....
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Deja Vu » sobota, 9 cze 2007, 13:17

Boże chroń Polskę przed organistą.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości