Pierwszy TeMacik :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez abebe » wtorek, 5 cze 2007, 22:47

Mati , piękne słowo, prawie jak Piwo
Olcia :serce: ma rację , jak zwykle zresztą! niemili panowie jesteście dla nowego Forumowicza, fuj nieładnie! kultury trochę proszę :)
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez FiDo » wtorek, 5 cze 2007, 22:47

dobra, jestes bratem mojej Julii. masz u mine fory :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sylwia » wtorek, 5 cze 2007, 23:30

boshe :lol:
pozdrawiam :*

ps. Kamila, jak mogłaś na to pozwolić? :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez telka_es » środa, 6 cze 2007, 01:04

jejkuś i o co tle halo..........
szumu mlody narobiłeś co niemiara

ale witamy witamy.........

:papa:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez kamila » środa, 6 cze 2007, 07:22

telka_es napisał(a):jejkuś i o co tle halo..........
szumu mlody narobiłeś co niemiara
on? chyba forumowicze, on się tylko przywitał. Bo co niektórzy mają w genach, żeby kogoś na "dzień dobry" zjechać, nie? :)

Sylwia napisał(a):Kamila, jak mogłaś na to pozwolić? :lol:
Na wszystko wpływu nie mam :) , niech sobie pisze. Tylko uważaj co Ty piszesz :lol:


ps. adres dziś Ci podam, ale ok. 19:00 :]


the end
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » środa, 6 cze 2007, 07:24

witaj, mam nadzieje ze wytrzymasz tu psychicznie dluzej niz 2 tyg ;) :lol:
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » środa, 6 cze 2007, 18:48

Ja tylko rozumiem po polsku. W innych językach wolę rozmawiać , a nie pisać z błędami. Jestem w Polsce i obowiązuje mnie jezyk polski , w Kanadzie posługuję się angielskim,francuskim a nawet dobrze porozumiem się hiszpańskim. Tam nikt nie chwali się , że przeczytał coś po "anglikańsku" lub po "polskiemu". Używa języka obowiązującego jest dobrze. Czy w Kołobrzegu nie znają niektórzy języka polskiego?
:shock: :( :help:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez FiDo » środa, 6 cze 2007, 19:07

I`m sorry, I don`t understand what you`re saying
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Olcia » środa, 6 cze 2007, 19:52

abebe napisał(a):Mati , piękne słowo, prawie jak Piwo
Olcia :serce: ma rację , jak zwykle zresztą! niemili panowie jesteście dla nowego Forumowicza, fuj nieładnie! kultury trochę proszę :)



oo.. jak słodko :oops: :twisted:
:*
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sowa » środa, 6 cze 2007, 21:02

Fodo zapomniałeś już , , jaki język jest Twoim ojczystym?
A może powąchałeś gaz od zapalniczki i odbiło?
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez FiDo » środa, 6 cze 2007, 21:12

nie rozumiem Sowa Twojego problemu. jestes polakiem, pisz po polsku. ale nie narzucaj swoich zasad rodakom. bo, po pierwsze: nie kazdy ma takie poczucie patriotyzmu jak Ty. po drugie: internet pozwala na doze jezykowej wolnosci. tak bylo na poczatku, tak jest i teraz. ze sobie wtryniamy miedzy pisane zdania wyrazy angielskie, francuskie, japonskie, to nie znaczy, ze w sklepe utrudniamy sobie komunikacje z pania sklepowa, okay?
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sowa » czwartek, 7 cze 2007, 17:31

Wyobraź sobie , że podstawowym problemem "wyluzowanych" jest brak znajpmości języków obcych a także ojczystego.
Dlatego po poznaniu kilku słow "angielszczyzny" szpanują jak mucha w wodzie.
Uruchom móźdzek i pisz tak,by Cię każdy zrozumiał bez tłumaczenia.
Tylko bardzo zakompleksiony osobnik musi się popisywać , by go zauważono.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości