Olcia
ma rację , jak zwykle zresztą! niemili panowie jesteście dla nowego Forumowicza, fuj nieładnie! kultury trochę proszę 
on? chyba forumowicze, on się tylko przywitał. Bo co niektórzy mają w genach, żeby kogoś na "dzień dobry" zjechać, nie?telka_es napisał(a):jejkuś i o co tle halo..........
szumu mlody narobiłeś co niemiara
Na wszystko wpływu nie mamSylwia napisał(a):Kamila, jak mogłaś na to pozwolić?![]()
, niech sobie pisze. Tylko uważaj co Ty piszesz


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości