Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez Bruno » wtorek, 22 maja 2007, 16:11
Mam go wiecej, ale to na specjalne zyczenie
Przypominam - Kamila o Heinekenach szt. 2

-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez Bruno » wtorek, 5 cze 2007, 22:09
-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez Tisaja » wtorek, 5 cze 2007, 22:11
Bruno... Ty wieeesz...

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez Tisaja » środa, 6 cze 2007, 10:42
-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez Mafi » środa, 6 cze 2007, 19:03
Wpędzasz mnie w kompleksy, zresztą pewnie nie tylko mnie.
Bruno, jak zwykle, w takich fotach, wszystko pięknie.
Btw: to jakaś stara czy nówka sztuka?

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Bruno » środa, 6 cze 2007, 19:04
zrobiona 23h temu... korzystaj ze slonca... warto

-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez Bruno » środa, 20 cze 2007, 21:23
nic w tym stylu, pewna technika...
-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez Bruno » sobota, 23 cze 2007, 13:49
Maryla Rodowicz - Centralne obchody Dni Morza 2007 w Kołobrzegu
1.
2.
3.
4.

-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez keeper » sobota, 23 cze 2007, 16:00
napis na koszulce tego pana z chorkow bardzo wymowny

Foty eleganckie..
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
-

keeper
- Rycerz forum
-
- Posty: 1134
- Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
- Lokalizacja: Tamworth
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości