
Elfik napisał(a):Partia Niepoprawnych Pożeraczy Drewna TekowegoTaka partia chyba jeszcze sie nie pojawila wśród wymienionych.Musze przyznać, że teścik jest swietny

Achaja napisał(a):RaCiK napisał(a):Elfik napisał(a):Partia Niepoprawnych Pożeraczy Drewna TekowegoTaka partia chyba jeszcze sie nie pojawila wśród wymienionych.Musze przyznać, że teścik jest swietny
Pojawiła się kolego - ale to dobrze, nie jesteś sam. Witaj w partii
Elfik to koleżanka

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości