Co na śniadanko? :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Konsul » czwartek, 17 maja 2007, 17:16

Okej, okej. Sorki za moje posty w tym temacie, wszelkich śniadanożerców i ich rodziny przepraszam. I smacznego przede wszystkim, wcinajmy śniadania na potęgę i piszmy o tym, to cudownie móc się podzielić tym co się właśnie zjadło.
Ps. Drogi ŁUkaszu już jest po 15.30, więc piszę z domu ( jak zawsze zresztą ) więc nie muszę się tłumaczyć, że miałem urlop. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano czwartek, 17 maja 2007, 17:20 przez Konsul, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Konsul » czwartek, 17 maja 2007, 17:25

Oj złapałaś mnie Achajo za słówko, no doprawdy. Móc się dzielić wrażeniami, przeżyciami z skonsumowania śniadania, to rzeczy bezsprzecznie wartościowe. To miałem na myśli :)
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez padalec_ » czwartek, 17 maja 2007, 18:48

właśnie jem na śniadanie kaszankę z grila i kanapkę z miodem, potem dokroję sobie drugą kanapkę, ale chyba z czymś innym, bo mnie mdli. Nie ma nic ciekawego w lodówce, ale nie przejmuję się tym, bo trzeba być pozytywnie nastawionym do życia. Założyłem przyciemniane okulary i wydaje mi się, że wyglądam okej, kiedy patrzę na siebie w lustrze, jak jem tę kanapkę.
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez Konsul » czwartek, 17 maja 2007, 18:57

padalec_ napisał(a):właśnie jem na śniadanie kaszankę z grila i kanapkę z miodem, potem dokroję sobie drugą kanapkę, ale chyba z czymś innym, bo mnie mdli. Nie ma nic ciekawego w lodówce, ale nie przejmuję się tym, bo trzeba być pozytywnie nastawionym do życia. Założyłem przyciemniane okulary i wydaje mi się, że wyglądam okej, kiedy patrzę na siebie w lustrze, jak jem tę kanapkę.

A keczap dajesz do swojego sandłicza? Keczap musi być, tak sobie myślę.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez padalec_ » czwartek, 17 maja 2007, 19:45

a teraz jajecznica, ale taki glut z jajka wypadł i nie wiem, czy go zjeść, tego gluta. Z keczupem, of kors.
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez cichy » czwartek, 17 maja 2007, 20:03

a ja wcinam ksiazke z makroekonomii...troche sucha, ale popije piwem i cala wciagne ;/ :D
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez mimoza » sobota, 2 cze 2007, 22:17

woda bezgaz, pierwsza mała kawa+mleko, dzienniki, druga normalna kawa+mleko, fajka, net, trzecia mała czarna i start do roboty...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez telka_es » niedziela, 3 cze 2007, 13:35

jak na razie to jeszcze nic do mojego brzuszka nie wskoczyło oprócz tabletek popityh wodą........

<chora>
:cry:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Bonhart » niedziela, 3 cze 2007, 13:37

a co to jest sniadanie? :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez telka_es » niedziela, 3 cze 2007, 13:41

Bonhart napisał(a):a co to jest sniadanie? :)


TO TAKI posiłek najwazniejszy w ciągu dnia.....

a ja nie mam go z czego z robic........

i nikt mi nie zrobi......... a do sklepu daleko....... :cry:

w sumie to juz obiadek powinien byc.. :D
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Bonhart » niedziela, 3 cze 2007, 15:37

telka_es napisał(a):
Bonhart napisał(a):a co to jest sniadanie? :)


TO TAKI posiłek najwazniejszy w ciągu dnia.....

a ja nie mam go z czego z robic........

i nikt mi nie zrobi......... a do sklepu daleko....... :cry:

w sumie to juz obiadek powinien byc.. :D


mam cos podobnego..dlatego sie pytalem ;)

moze zaczne robic sobie taki posilek w koncu :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości