
Peny napisał(a):Jaaaaciee MartitaAle ja Cie dawno nie widzialam
Trzeba sie jakos spotkac teraz niebawem
jakis spacerek soczek coś coś
bajer
buziak
a ja sie dekonspować nie będę..bo i po co?
Uri napisał(a):kurczaczek napisał(a):Uri czyżbym tam widziała Pawła K. na tej fociszy?
Pozdro człowieku bo daaaawno Cię nie widziałam
a jest tam i Michaś, Ząbek i Kędzior - a wszystko u Czarka

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości