mimoza napisał(a):postuluję aby Adanio zrobił na ten temat klincza albo chociaż dziurę -
Nie biorąc pod uwagę ironicznego wydźwięku Twojego posta, to rzeczywiście problem rowerzystów i ścieżek rowerowych w naszym mieście istnieje.
mimoza napisał(a):postuluję aby Adanio zrobił na ten temat klincza albo chociaż dziurę -
Moja dziewczyna była tego świadkiem jadąc samochodem. Jakby sie samochód odbił trochę dalej to i ona zaliczyłaby dzwona, a powodem wypadku było to, że kobieta za szybko wjechała w zakręt i nie potrafiła zapanować nad dużym samochodem, bo pewnie tylko micra była w użyciu wcześniej 
blawatek-blu napisał(a):Oj, ale w tym miejscu w sezonie to będzie sie działo, coś tam namieszali ze światłami. Ludziki maja zielone na przejściu, samochody od Koszalińskiej skręcające w prawo również.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości