McCool napisał(a):Didi napisał(a):a Gromek jak wisial tak wisi na scianie malej elektrowni na zygmuntowskiej kolo totolotka
Widocznie mu tam dobrze
jednak w Kg tendencje te nie są aż tak silne...... chyba ze względu na fundusze...... 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości