katastrofa dla piwoszy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Arkadiusz K » piątek, 18 maja 2007, 18:59

Nagminnie zresztą :)
Arkadiusz K
V.I.P
 
Posty: 465
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 13:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » piątek, 18 maja 2007, 22:49

fakt to nie gazeta tylko szmatlawiac wiec raczmy sie smakiem zlocistego napoju w spokoju
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez james » sobota, 19 maja 2007, 10:35

Flo napisał(a):
Dorosły Polak wypija około 78 litrów piwa w ciągu roku. To dwukrotnie więcej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W tym rankingu gonimy Czechów, Niemców i Słowaków, którzy doskonale znają walory piwa.


podwyzka 160zl rocznie (zlotowka za pol litra) nie zatrzyma mnie przed byciem piwoszem :twisted:


chyba co niektorzy "lekko" zawyzaja te stawke roczna wypitego piwa :wink: :lol:
nie moga zrobic tego NAM!!zaczna sie masowe samobojstwa i co bedzie?

p.s Mc cool - rozlozyles mnie na lapatki tym tekstem :lol: :P wymiekam :mg:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez szwagier » niedziela, 20 maja 2007, 07:28

ja na statku mam skrzynke piwa za 6 $ :]
szwagier
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » niedziela, 20 maja 2007, 10:28

Nawet jeśli to prawda - w co wątpię - to nie rusza mnie to. Piwa piję tyle, co kot napłakał.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości