i co teraz bedzie?proponuje masowe podwyzki w zakladach pracy coby z lekkim sercem mozna bylo napic sie kilku litrow piwka
ciezkie zywot mlodego alkoholika


barmaid napisał(a):U mnie zawsze będzie... I może nawet nie podniosę cenyAle musicie byc grzeczni

james napisał(a):dojdzie do tego ze VIP z pierdonki bedzie w takiej samej cenie jak teraz TYSKIE![]()
![]()
no to mamy po watrobie..naszczescie spiryt tanio stoi

Dorosły Polak wypija około 78 litrów piwa w ciągu roku. To dwukrotnie więcej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W tym rankingu gonimy Czechów, Niemców i Słowaków, którzy doskonale znają walory piwa.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości